DPNB sa otvára aj pre zamestnancov na home office!

home-office-video-conference-5230717_1920

Výnimočný ročník si vyžaduje výnimočný prístup. Za posledné dni nás oslovilo azda 10 spoločností, ako majú ku kampani pristupovať ich zamestnanci na home office (ktorých je tento rok neúrekom a napriek tomu by radi súťažili). Preto sme sa rozhodli, že ako organizátori kampane Do práce na bicykli tento rok oficiálne povolíme aj účasť súťažiacich, ktorí pracujú z dôvodu pandémie z domu.

Tak ako je celá kampaň založená na FÉROVOSTI každého jedného účastníka, tak aj táto netradičná úprava pravidiel bude stáť na rovnakom základe. Pretože sme presvedčení, že dôvera a slušnosť môžu svetu vládnuť nielen počas epidémie koronavírusu. Zároveň by sme týmto krokom radi umožnili zamestnancom, ktorí deň trávia zväčša v polohe „sedmo“, niektorí dokonca „ležmo“, aby mali motiváciu vyraziť do ulíc a spraviť niečo pre svoje zdravie. :)

Jedinou podmienkou pre účasť súťažiacich, ktorí v tomto období pracujú z domu je, aby si evidovali do systému DPNB výhradne cesty medzi domom a prácou, tzv. obvyklú trasu. Nielen kvôli férovosti, ale aj kvôli relevancii získaných dát, ktoré budeme môcť v budúcnosti využiť pre potreby miest. Prosíme, aby ste si do evidenčného systému nezapisovali rekreačné jazdy.

Veríme, že aj vďaka tomuto kroku otvoríme možnosť súťaženia v kampani pre všetkých tých, ktorí sa do nej v minulosti pravidelne zapájali, a v tomto náročnom období nemajú príležitosť jazdiť do práce na dvoch kolesách. Takže „home ofisáci“ – sadnite na bicykel, zachráňte svet a prevetrajte si hlavu. :)

Organizačný tím kampane Do práce na bicykli

zdieľať článok