Rubbee X – Elektrický bicykel za pár sekúnd!

Rubbee-on-the-street-7-s

Každý správny cyklista musí vedieť poriadne šliapnuť do pedálov, ale keďže náš víťaz bude mať po absolvovaných výzvach odšliapaného naozaj dosť, zaslúži si dopriať na bicykli aj trochu oddychu. :)

Preto nás teší, že kampaň Do práce na bicykli môže vďaka partnerovi Terrabike ponúknuť vyžrebovanému víťazovi cyklistickej súťaže jedinečný elektropohon Rubbee X, ktorý zbúra vaše predstavy o možnostiach, ktoré bicyklová elektromobilita ponúka.

Rubbee-on-the-street-11-s

Nasadíte ho v priebehu sekundy

Najrýchlejšia súprava na prestavbu bicykla na elektrobicykel na trhu s patentovanou technológiou zámku Rhino vám prinesie flexibilitu, o akej sa vám ani nesnívalo! Po nainštalovaní umožňuje tento zámkový mechanizmus inštaláciu a odpojenie elektropohonu Rubbee X doslova za sekundu.

Nechcete do elektrobicykla investovať tisíce eur? Máte viac bicyklov? Chcete elektropohon podľa potreby presúvať medzi členmi rodiny? Elektropohon Rubbee X je odpoveďou na mnohé podobné otázky!

Rubbee-on-the-street-5-s

Elektrický pohon s bezdrôtovým pripojením

Elektropohon na bicykel Rubbee X je kompatibilný s väčšinou bicyklov a jeho výkon môžete ľahko rozšíriť ďalšími modulovými batériami. Tie vám odomknú nové možnosti – dosiahnutie väčšieho dojazdu, vyššej rýchlosti a celkovo vyššieho výkonu.

Vďaka bezdrôtovému senzoru kadencie sa váš bicykel stáva elektrickým bez pridania jediného kábla. Sleduje vašu kadenciu a automaticky poskytuje elektrickú pomoc. Tento senzor neobsahuje žiadne tlačidlá a prenos kadencie zabezpečuje Bluetooth 4.2 s nízkou spotrebou energie.

Rubbee-on-the-street-10-s

Jazdite dlhšie a bez námahy

Vymeniteľné modulárne batérie vám umožňujú konfigurovať elektropohon na bicykel Rubbee X podľa vašich predstáv. Využite ultraľahkú elektronickú konfiguráciu na rýchle denné jazdy alebo si rozšírte dojazd tak, že si sami doinštalujete ďalšie batériové moduly do maximálneho počtu troch kusov. Výber je na vás!

Buďte videní, buďte v bezpečí

Jasné zadné bezpečnostné svetlo pozostáva zo 14 LED diód. Nielenže funguje ako brzdové svetlo, ale zobrazuje aj stav batérie a slúži ako ukazovateľ smeru. Disponuje jedným z najjasnejších bezpečnostných svetiel na trhu s rôznymi režimami blikania.

Rubbee-in-white-3-s

Elektropohon Rubbee X nájdete na www.terrabike.sk.

Ste zvedaví na detaily? Pozrite si video!

 

zdieľať článok