Vyžrebovali sme výhercov cien DPNB 2020

pictur

Finále kampane Do práce na bicykli 2020 je za nami. Počas netradičného slávnostného ONLINE vyhodnotenia, ktorého taktovku si zobral do rúk Sajfa, sme ocenili najlepšie samosprávy (1. Martin, 2. Trenčín a 3. Liptovský Mikuláš), najaktívnejších zamestnávateľov (1. Železničná spoločnosť Slovensko, a.s., 2. Univerzita Komenského v Bratislave Jesseniova lekárska fakulta v Martine, 3. Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky) a predovšetkým – vyžrebovali víťazov cien spomedzi súťažiacich, ktorí absolvovali aspoň 26 jázd na bicykli, pešo alebo verejnou dopravou (v prípade cyklistov sa do osudia dostali aj súťažiaci, ktorí najazdili aspoň 500 kilometrov).

O ceny pre súťažiacich, ktorí absolvovali počas septembra aspoň 26 ciest do práce alebo z práce pešo, zabojovalo 320 súťažiacich. 3 darčekové poukážky UpCadhoc od spoločnosti Up Slovensko v hodnote 200 eur získavajú:
SEBASTIÁN BARAN
JOZEF AMBROZY
MÁRIA BENKÓOVÁ

Video-záznam zo žrebovania nájdete TU.

O ceny pre súťažiacich, ktorí absolvovali počas septembra aspoň 26 ciest do práce alebo z práce verejnou dopravou, súťažilo dohromady 264 účastníkov. 3 polročné neprenosné sieťové lístky MAXI KLASIK v hodnote 600 eur od Železničnej spoločnosti Slovensko, ktoré ich držiteľov oprávňujú BEZPLATNE využívať všetky bežné vlaky ZSSK, získavajú títo používatelia hromadnej dopravy:
MICHAL DOKOUPIL
MIRKA BOROVIČKOVÁ
LUCIA VRÁBLOVÁ

Video-záznam zo žrebovania nájdete TU.

Hlavnou kategóriou v súťažnej časti kampane bola kategória cyklistov, kde splnilo podmienky zaradenia do súťaže (aspoň 26 ciest do práce alebo z práce na bicykli alebo aspoň 500 najazdených kilometrov) takmer 3000 súťažiacich. Víťazmi cien sú:

3 cyklosety pozostávajúce z dresu a prilby od spoločnosti Continental poputujú týmto vyžrebovaným výhercom:
MÁRIA MUDRÁKOVÁ
NADEŽDA VIŠŇOVCOVÁ
ANKA KREUZINGEROVÁ

8 športových náramkov Garmin Vivofit 4 od e-shopu so sieťou kamenných predajní venujúcich sa cyklistike TERRABIKE získavajú títo súťažiaci:
MARTIN ROZBORA
IVANA ROMANOVÁ
ANDREA VALAŠÍKOVÁ
MARTINA INGELIOVÁ
ĽUBOŠ KRAIC
DUŠAN BYSTRIČAN
MÁRIA ROZINOVÁ
EVA KOVÁROVÁ

Elektrický bicykel “e-PARIS” od spoločnosti LIBERTY TRADE, s.r.o., tradičného slovenského výrobcu mestských bicyklov značky LIBERTY a športových a detských bicyklov značky MAYO vyhráva:
RADOSLAV NIGRÍNI

Video-záznam zo žrebovania nájdete TU.

Výhercom srdečne blahoželáme a budeme ich kontaktovať. :)

 

mm, dpnb

zdieľať článok