Výhercovia cien sú známi!

46546

Dobojované, vyhodnotené, ocenené. Aj tento rok sa vyhodnotenie kampane Do práce na bicykli prenieslo do online priestoru, kde sme pred zrakmi súťažiacich, zástupcov samospráv, spoločností a ministerstiev uzavreli 8. ročník najväčšej kampane na podporu udržateľnej mobility na Slovensku.

Špeciálnu pozornosť si zaslúžili víťazné samosprávy (1. Martin, 2. Liptovský Mikuláš, 3. Dolný Kubín) a zamestnávatelia (1. Slovenské elektrárne, a.s., 2. Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky, 3. Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova LF UK v Martine), ktorí svojou aktivitou dokázali obsadiť najvyššie priečky. Veľké “ďakujeme” však patrí všetkým účastníkom na všetkých úrovniach, vďaka ktorým sa tento ročník kampane stal v mnohých ohľadoch rekordným. Takmer štvrť milióna jázd na bicykloch, 17 500 jázd verejnou dopravou a necelých 30-tisíc odkráčaných ciest do práce “po vlastných” hovoria jasnou rečou.

Najočakávanejším momentom slávnostného vyhodnotenia však bolo žrebovanie víťazov cien. Šťastie sa nakoniec usmialo na týchto súťažiacich:

O ceny pre súťažiacich, ktorí absolvovali počas septembra aspoň 29 ciest do práce alebo z práce pešo, zabojovalo 468 súťažiacich (vlani 320).
3 darčekové poukážky UpCadhoc od spoločnosti Up Slovensko v hodnote 200 eur získavajú:
GABRIELA DÓROVÁ
ANDREJ MACKO
IVAN KOREŇ

Video-záznam zo žrebovania nájdete TU.


O ceny pre súťažiacich, ktorí absolvovali počas septembra aspoň 29 ciest do práce alebo z práce verejnou dopravou, súťažilo dohromady 282 účastníkov (vlani 264).
Praktický ultraľahký batoh Osprey od TERRABIKE-u, e-shopu a sieti kamenných predajní s cyklo sortimentom, získavajú títo používatelia hromadnej dopravy:
NORA BALLOVÁ
TIMEA BALÁŽOVÁ
IGOR BOMBARA

Ročný sieťový lístok MAXI KLASIK od Železničnej spoločnosti Slovensko, ktorý jeho držiteľa oprávňuje ZDARMA využívať všetky bežné vlaky na Slovensku počas obdobia jedného roka získava
BLAŽENA KYSELICOVÁ

Video-záznam zo žrebovania nájdete TU.


Hlavnou kategóriou v súťažnej časti kampane bola kategória cyklistov, kde splnilo podmienky zaradenia do súťaže (aspoň 29 ciest do práce alebo z práce na bicykli alebo aspoň 500 najazdených kilometrov) 4675 súťažiacich (vlani 2866).
Praktický ultraľahký batoh Osprey od TERRABIKE-u získavajú:
VERONIKA PISCOVÁ
JÚLIA RÁCZOVÁ
KATARÍNA HRINIKOVÁ
JURAJ MIKUDÍK
JAKUB VOJT
ZUZANA ŠEBESTOVÁ
KRISTIAN DRAPPAN

Cyklo-zámok Bordo 6000/90 od ABUS SLOVAKIA, s.r.o., popredného nemeckého výrobcu cyklo a moto zámkov, cyklo prilieb pre deti aj dospelých a ďalšieho mechanického zabezpečenia získavajú:
MAREK MINČÁK
RADOSLAV FORRO

Cyklo prilby Urban-I 2.0, rovnako od ABUS SLOVAKIA získavajú:
ANTÓNIA CIBULKOVÁ
RUDOLF KYSELICA

Skladacie bicykle Liberty HYPERION od LIBERTY TRADE, s.r.o., tradičného slovenského výrobcu mestských bicyklov značky LIBERTY a športových a detských bicyklov značky MAYO získavajú:
TOMÁŠ LOPAŠOVSKÝ
DALIBOR SIROTNÝ
ANKA LETAVAJOVÁ

Originálny elektrický pohon Rubbee X, ktorý urobí z akéhokoľvek bicykla elektrobicykel na jeden klik od TERRABIKE-u získava:
JOZEF BATUNA

Elektrický bicykel “e-PARIS” od spoločnosti LIBERTY TRADE, s.r.o., vyhráva:
ALENA HULEJOVÁ

Video-záznam zo žrebovania nájdete TU.

Výhercom srdečne blahoželáme a budeme ich kontaktovať. :)

mm, dpnb

zdieľať článok