Kampaň Do práce na bicykli bude aj tento rok, tradičné termíny sa posunú

fsgf

Človek mieni, COVID-19 mení. Bohužiaľ, v súvislosti s aktuálnou epidemiologickou situáciou sme nútení súťažnú časť kampane Do práce na bicykli presunúť. Pôvodný májový termín bude nahradený novým, ktorý spresníme v najbližších týždňoch, najneskôr však 18. apríla.

Čo je dôležité – registrácia tímov aj samospráv je stále OTVORENÁ, tzn. v prípade, že sa budete chcieť s kolegami zaregistrovať, máte na to stále príležitosť, dokonca aj po pôvodne uvedenom termíne, ktorým je zatiaľ 7. máj!

Do týchto chvíľ registrované samosprávy a tímy ostávajú zaevidované v systéme – po určení nového termínu konania kampane tak nebudú musieť vytvárať nové registrácie, ale budú môcť použiť svoje súčasné prihlasovacie údaje.

O náhradnom termíne súťažnej časti kampane budeme súťažiacich informovať prostredníctvom e-mailu, ktorý uviedli pri registrácii, a verejnosť prostredníctvom oznamu na našej hlavnej stránke www.dopracenabicykli.eu, na našej Facebookovej stránke a Instagramovom účte.

Veríme, že súčasná situácia odznie čo najskôr a kampaň Do práce na bicykli sa stane jednou z akcií, ktorá obyvateľov Slovenska privíta v obnovenom “normálnom” živote, a zároveň im v práci dodá potrebnú energiu a dobrú náladu, ktorú po ukončení súčasného nepriaznivého stavu budeme všetci potrebovať. Zároveň veríme, že po tejto skúsenosti si viac ako kedykoľvek predtým budeme uvedomovať dôležitosť čistého ovzdušia a kvalitného životného prostredia, ktoré spolu vytvárame MY VŠETCI!

Ostávajte všetci zdraví!

Tím Do práce na bicykli

zdieľať článok