Slovenská pošta – spoľahlivý partner DPNB

18157286_1551667838178641_1256179798959717535_n

Po minuloročnej pilotnej spolupráci kampane Do práce na bicykli s tradičným poskytovateľom poštových služieb – Slovenskou poštou, a.s., sa sily najväčšieho doručovateľa a najväčšej kampane podporujúcej rozvoj nemotorovej dopravy na Slovensku spojili aj v tomto roku.

Vďaka partnerstvu zo strany Slovenskej pošty dokázala kampaň Do práce na bicykli nielen opäť o niečo podrásť, ale jej registrovaní súťažiaci majú skvelý benefit – prvá tímová objednávka súťažných tričiek im bude doručená ZDARMA! Súťažiaci tak budú môcť využiť nielen výraznú 3-eurovú zľavu na každé tričko, ale aj pohodlné a bezplatné doručenie objednaných tričiek.

Ako je známe, poštári roznášajúci zásielky používajú pri svojej práci neraz bicykel. V minulom roku tak mali zamestnanci štátneho podniku k dispozícii takmer 2-tisíc klasických bicyklov a takmer 150 elektrických bicyklov, ktoré im zjednodušovali každodenný výkon povolania. Aj preto je spojenie kampane Do práce na bicykli a Slovenskej pošty viac než symbolické a myšlienku používania bicyklov na pracovné účely zviditeľňuje aj z pohľadu firmy, ktorá s nimi má bohaté skúsenosti.

Neváhajte preto a využite jedinečnú ponuku Slovenskej pošty a objednajte si oficiálne tričká kampane s doručením zdarma! Čas na využitie zľavového kupónu, ktorý ste obdržali pri registrácii, je len do 6. mája.

 

oci bb

zdieľať článok