Tricykel BIAN – jednoduchý a elegantný spôsob, ako opäť zažiť radosť z pohybu

Bez názvu

Predstavte si byť so svojimi priateľmi bez toho, aby ste museli byť odkázaní na cudziu pomoc. Môcť sa samostatne postarať o nákupy. Vrátiť sa na obľúbené miesto v prírode. Dostať do svojho života opäť akciu a aktivity, o ktorých ste už ani nedúfali, že budú možné.
To všetko sa snažíme sprostredkovať pomocou nášho tricykla BIAN.

Bez názvu2

Vieme, akú radosť a šťastie prináša do sŕdc všetkých  práve pohyb, vec pre mnohých samozrejmá. No zároveň poznáme aj smútok, ktorý prichádza spolu s pohybovými obmedzeniami. Radosť z voľného pohybu, zažívania nových vecí a zážitkov, spoznávania krajín a ľudí, to všetko je niekomu odopreté. A práve my sa to snažíme zmeniť pomocou tricykla BIAN.

Bez názvu3

Začínali sme ako skupina nadšencov, ktorí z vlastných skúseností vedia, aký namáhavý môže byť presun z jedného miesta na druhé pre ľudí s pohybovým handicapom. Práve tieto skúsenosti nás inšpirovali a vedú nás k tomu, aby sme pomáhali ľuďom, ktorým bol pohyb odopretý, či už zo zdravotných dôvodov alebo kvôli veku. Preto sme prišli s myšlienkou vyrobiť tricykel BIAN – trojkolesový
bicykel, ktorý je vyvinutý a vyrábaný na Slovensku. Jeho prednosťou je ľahká hliníková kostra s premyslenou ergonómiou, osadená kvalitnými komponentami. Tie sú vhodné práve pre použitie pri určitých typoch obmedzení – nášľapná plošina na ľahké nastupovanie, parkovacia brzda, viacrýchlostná prevodovka so spiatočkou, či možnosť dovybaviť tricykel elektromotorom.

 

www.bian.sk

zdieľať článok