Sadni na bicykel a zachráň svet!

123456

Ani koronavírus nezastavil najväčšiu kampaň na podporu cyklodopravy na Slovensku, práve naopak! V septembri sa už po siedmykrát roztočia kolesá súťaže Do práce na bicykli, ktorá posadí do sediel bicyklov tisíce ľudí – cyklohrdinov.

Tento najväčší pelotón krajiny tvorilo vlani takmer 13-tisíc registrovaných účastníkov. Aj vďaka nemu (a Vám!) sa podarilo presadiť schválenie tzv. cyklodotačného zákona, ktorý nalial do výstavby cyklotrás na Slovensku viac ako 13 miliónov eur. A do budúcna chceme viac!

Počas „koronakrízy“ sa práve cyklodoprava ukázala ako najbezpečnejší spôsob prepravy obyvateľov a v zahraničí sa do nej začalo intenzívne investovať. Slovenskí cyklohrdinovia preto nesmú ostať ticho! Veríme, že svojím hlasom v podobe registrácie do tohtoročnej kampane pomôžete ukázať, že aj na Slovensku existuje spoločenská požiadavka na budovanie bezpečných podmienok pre cyklistov. A že v tomto období je silnejšia ako kedykoľvek predtým. Sadnite preto na bicykel a zachráňte svet!

Pozor – registrácia tímov je možná len do 7. septembra!

ceny2020

⇑ Zapojte sa do kampane a zabojujte o skvelé ceny! ⇑

pic


Zdieľajte video!

Videli ste už naše cyklohrdinské video? Tento rok naozaj stojí za to! ;) Pomôžte nám šíriť info o kampani a zazdieľajte ho na svojom profile na Facebooku alebo v lokálnych skupinách. Pretože každý z nás môže byť cyklohrdina a zachrániť svet!

superhero

zdieľať článok