Do práce na bicykli s originálnymi tričkami!

D600_20170225_2316

Ku kampani Do práce na bicykli neodmysliteľne patria originálne súťažné tričká, ktorých motív sa každý rok mení. Tento rok nebude výnimkou a účastníci najväčšej slovenskej kampane podporujúcej rozvoj cyklodopravy si budú môcť rozšíriť svoj šatník o nový dizajnový kúsok, ktorý v žiadnom obchode nekúpia – s motívom mechanického bicyklového srdca a logom kampane.

Oproti predchádzajúcim rokom však dochádza k zmene ohľadom podmienok získania trička. Kým prvých 5 ročníkov dostal každý registrovaný účastník tričko zdarma, tento rok si ho budú môcť registrovaní súťažiaci objednať za zvýhodnenú cenu. Dôvodom zmeny je najmä neustále sa zvyšujúci počet účastníkov, ktorý každoročne výrazne navyšuje aj potrebu financií na zabezpečenie bezplatných tričiek (minulý rok ich bolo bezmála 6-tisíc kusov).

Čo je dôležité – registrácia nie je podmienená kúpou trička. Do kampane sa tak budete môcť aj naďalej zapojiť úplne bezplatne. Ak sa však rozhodnete objednať si oficiálne tričko kampane, získate viacero výhod, ktoré pri tričkách zdarma neexistovali:

  • výber trička podľa veľkosti (S, M, L, XL)
  • výber dámskeho alebo pánskeho typu trička
  • možnosť objednať si okrem bežného bavlneného trička aj tričko nadštandardnej kvality (tzv. funkčné)
  • prvé doručenie na vami zadanú adresu ZADARMO vďaka Slovenskej pošte, ktorá sa tento rok stala partnerom kampane
  • získate tričko, ktorého unikátny dizajn mechanického bicyklového srdca bol vytvorený špeciálne pre kampaň Do práce na bicykli 2017.

Zakúpením trička zároveň prispejete aj malou čiastkou na ďalší rozvoj kampane, za čo vám vopred veľmi pekne ďakujeme :)

Ceny tričiek:

Pre registrovaného účastníka kampane do 5.5.20176 eur (bavlnené tričko) / 12 eur (funkčné tričko)

Po ukončení registrácie od 6.5.2017 a v e-shope8 eur (bavlnené tričko) / 14 eur (funkčné tričko)

Objednávku na tričká je možné zrealizovať priamo počas registrácie nového tímu, prípadne neskôr z konta vedúceho tímu. Treba zohľadniť to, že doprava zdarma je možná len pri prvej objednanej zásielke. Ak by ste neskôr tričká pre členov tímu ešte doobjednávali, k objednávke už bude pripočítaná aj suma za poštovné.

Malý tip od nás: Skúste sa dohodnúť s vaším zamestnávateľom, aby tričká zakúpil on, a aj takýmto spôsobom prejavil podporu zamestnancom, ktorí využívajú na cestu do práce ekologickú formu dopravy.

 

DPNB, mm

 

zdieľať článok