Vyžrebovali sme výhercov cien!

8789789

Dnes sa v priestoroch Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky uskutočnilo slávnostné vyhodnotenie 9. ročníka kampane Do práce na bicykli. Najväčšia kampaň na podporu udržateľnej mobility v krajine zaznamenala počas tohto ročníka viacero rekordov, ktoré ju zaradili na prvé miesto v historickej úspešnosti.

Hlavná pozornosť bola počas vyhodnotenia venovaná predovšetkým víťazným samosprávam, samosprávnym krajom a spoločnostiam. V prvej spomínanej kategórii zvíťazilo mesto Martin, ktoré bolo nasledované Hlohovcom a tretie miesto obsadil Liptovský Mikuláš. Medzi vyššími územnými celkami zvíťazil Bratislavský samosprávny kraj, na druhom mieste skončil Žilinský samosprávny kraj a bronzová priečka patrí Trenčianskemu samosprávnemu kraju. Medzi zamestnávateľmi sa najvyšší stupienok postavili Slovenské elektrárne, strieborné skončilo Ministerstvo vnútra SR a na treťom mieste skončila ZSSK.

Počas vyhodnocovania jednotlivých kategórií prebiehalo aj žrebovanie výhercov viacerých cien. Tie napokon získali:

O ceny pre súťažiacich, ktorí absolvovali počas júna aspoň 29 ciest do práce alebo z práce pešo, zabojovalo 559 súťažiacich (vlani 468 súťažiacich, predvlani 320).

3 darčekové poukážky UpCadhoc od spoločnosti Up Slovensko v hodnote 200 eur získavajú:
DANIEL HAŠKO
LUCIA ŠTECOVÁ
JUDITA BENDOVÁ

Paličky na nordic walking Gabel VARIO S-9.6 (1.) a legíny NUDE s elegantným dizajnom (2.) od spoločnosti NOOW, lokálnej slovenskej firmy, ktorá sa špecializuje na vybavenie pre Nordic Walking a chôdzu, získavajú:
1. EVA HIRKOVÁ
2. ANNA HUDECOVÁ

Video-záznam zo žrebovania nájdete TU.

O ceny pre súťažiacich, ktorí absolvovali počas júna aspoň 29 ciest do práce alebo z práce verejnou dopravou, súťažilo dohromady 299 súťažiacich (vlani 282 súťažiacich, predvlani 264).
Darčekové poukážky UpCadhoc od spoločnosti Up Slovensko v hodnote 200 eur získava:
EMÍLIA ACHBERGEROVÁ

Ročný sieťový lístok MAXI KLASIK pre 1. triedu v hodnote 960 eur od Železničnej spoločnosti Slovensko, ktorý jeho držiteľa oprávňuje ZDARMA využívať všetky bežné vlaky na Slovensku (v IC vlakoch s IC doplatkom) počas obdobia jedného roka, získava:
JANKA JANIGOVÁ

Video-záznam zo žrebovania nájdete TU.

Hlavnou kategóriou v súťažnej časti kampane bola kategória cyklistov, kde splnilo podmienky zaradenia do súťaže (aspoň 29 ciest do práce alebo z práce na bicykli alebo aspoň 500 najazdených kilometrov) 4907 súťažiacich (vlani 4675 súťažiacich, predvlani 2866).
10 obalov na bicykle Montone od spoločnosti TERRABIKE, e-shopu a siete kamenných predajní s cyklo sortimentom, získavajú:
ALICA MICHÁLEKOVÁ
PEŤO NAGY
PAVOL HARVAN
KAROL KOVACSI
IVANA IZDINSKA BELKOVA
FILIP KURNOTA
MARTINA MARTONOVÁ
ANNA BÁTOVSKÁ
RÓBERT SZÉPE
MARTINA CHORVÁTOVÁ

3 cyklo-zámky (1.) cyklozámok 8808C/85 jade green, (2.) Catena 6806K/75 cherry heart a (3.) Catena 6806K/85 black od ABUS SLOVAKIA, s.r.o., popredného nemeckého výrobcu cyklo a moto zámkov, cyklo prilieb pre deti aj dospelých a ďalšieho mechanického zabezpečenia získavajú:
1. ANNA KUŠNÍROVÁ
2. JURAJ GAĽA
3. KONŠTANTÍN ROSINA

2 mestské bicykle Amsterdam Man a Amsterdam Lady od spoločnosti Capriolo, rodinného podniku, v ktorom od roku 1996 s láskou vyrábajú bicykle všetkých kategórií, získavajú:
ĽUBOMÍR KRCHO
TIBOR POLÁK

3 mestské bicykle Dema VENICE 26 3SP od spoločnosti DEMA Senica, a.s., tradičného slovenského výrobcu bicyklov, získavajú:
ALEX LACÚCH
ĽUBA ZETOCHOVÁ
TOMÁŠ VAŇO

Originálny elektrický pohon Rubbee X, ktorý urobí z akéhokoľvek bicykla elektrobicykel na jeden klik od TERRABIKE-u získava:
LIVIA TAKACSOVÁ

Poukaz na renováciu bicykla v hodnote 600 eur od spoločnosti MEBIK, odborníka na mestskú cyklistiku a renovácie bicyklov, vyhráva:
KATARÍNA ORVISKÁ

Elektrický bicykel TERRAM 5 700C od spoločnosti DEMA Senica, a.s., vyhráva:
JARMILA BARCAJ DRINKOVÁ

Video-záznam zo žrebovania nájdete TU a TU.

Výhercom srdečne blahoželáme a budeme ich kontaktovať. :)

mm, dpnb

zdieľať článok