V kampani DPNB môže vyhrať každý!

1863200

Registrácia do kampane Do práce na bicykli a poctivé septembrové jazdenie na dvoch kolesách sa tento rok naozaj oplatia. Organizačný tím kampane v spolupráci s e-shopom a sieťou kamenných predajní Terrabike totiž pripravil pre jej účastníkov novinku v podobe dosahovania tzv. míľnikov. Každý z nich bude odmenený nielen virtuálnym “povýšením” súťažiaceho, ale aj atraktívnou zľavou na nákup v e-shope, ktorá môže najaktívnejším jazdcom priniesť až 30-% úsporu pri nákupe!

“Snaživec”, “Makač” a “Trhač asfaltu”. To sú tri míľniky, ktoré budú môcť v septembri dosiahnuť všetci súťažiaci v kampani Do práce na bicykli v prípade, ak absolvujú na bicykli minimálne 10, 20 alebo 30 jázd. Ihneď po ich dosiahnutí sa budú môcť svojím úspechom pochváliť na sociálnej sieti a získaný míľnik priamo zo súťažného konta zdieľať.

Hlavný benefit však spočíva v ponuke, ktorú si pre súťažiacich pripravil Terrabike – ten totiž tohtoročným cyklohrdinom poskytne zľavy vo výške 10, 20 alebo 30 % z nákupu, tzn. vo výške dosiahnutého počtu míľnikových jázd. Výnimku tvoria len bicykle a produkty značky Garmin, na ktoré bude poskytnutá polovičná míľniková zľava (t.j. 5 %, 10 % a 15 %).

Ak teda plánujete nákup športového a cyklo-vybavenia alebo máte v Terrabike-u vyhliadnutý vysnívaný bicykel, vybicyklujte si v septembri cyklohrdinskú zľavu a nakúpte aj o desiatky percent výhodnejšie. ;)

mm, dpnb

zdieľať článok