Špičkové riešenia parkovania bicyklov s belgickou pečaťou

12315

Tento rok kampaň Do práce na bicykli spolupracuje s atraktívnym partnerom v podobe spoločnosti Verhofsté, s.r.o., ktorá je členom belgickej skupiny Verhofsté group. Tá do našich končín prináša kvalitné výrobky a poradenstvo, ktoré pomáhajú efektívne optimalizovať mestskú mobilitu budúcnosti. Viac ako milión nainštalovaných parkovacích systémov pre bicykle a 60 rokov skúseností v oblasti parkovania bicyklov hovoria samé za seba. Na Slovensku skrátka pôsobí firma, ktorá „vie, ako na to“.

Počas takmer desaťročia organizovania najväčšej kampane na podporu udržateľnej mobility na Slovensku sme zistili, že bezpečné zaparkovanie bicykla (nielen) počas pracovnej doby je kľúčovým argumentom pre voľbu bicykla ako dopravného prostriedku do zamestnania. Mnohí pracovníci by dokonca uvítali skôr dobré podmienky na odloženie bicykla ako cyklotrasu vedúcu z domu do práce!

A práve pri hľadaní odpovede na otázku „Ako vytvoriť kvalitné podmienky pre parkovanie bicyklov?“ nastupujú riešenia spoločnosti Verhofsté, s.r.o., ktorá priamo na Slovensku vyrába cyklostojany a prístrešky pre bicykle pre miestny trh aj európskych zákazníkov.

7837676

Spoločnosť Verhofsté pôsobí v srdci Európy už od roku 1961. Na Slovensku založili v 2001 dcérsku spoločnosť (pod historickým názvom Eurofima), ktorá vtlačila slovenským výrobkom západoeurópske know-how z Mekky cyklistiky. Jej produkty nie sú len o pár zmontovaných oceľových rúrach ponúkajúcich provizórne riešenie odloženia bicykla, ako je na Slovensku zvykom. Verhofsté, s.r.o., doslova tvorí verejné priestory, so všetkou zodpovednosťou voči estetike okolia. Jej produkty sú zároveň vysoko funkčné!

454534

Nie je to len o výrobe. Spoločnosť sa v spolupráci so svojou belgickou centrálou venuje aj návrhu produktov, ich vývoju, inštalácii a servisu. Zákazník tak získa komplexný balík, vďaka ktorému nebude musieť hľadať iných dodávateľov. Ako o sebe sama firma hrdo hlási – jej odborné znalosti, vášeň a „can do“ mentalita ju robí jedinečnou!

Portfólio výrobkov Verhofsté, s.r.o., je skutočne široké. Špeciálne pre projekty, v ktorých je núdza o priestor, je však zaujímavá novinka v podobe dvojposchodových stojanov novej generácie Hi-Lo. Spraviť funkčný, praktický a estetický stojan pre čo najviac bicyklov, ktorý by zaberal čo najmenej miesta, je skutočná veda. A túto alchýmiu sa špecialistovi na parkovanie bicyklov podarilo vyriešiť! Dizajn Hi-Lo stojanov ponúka pohodlie pre mladších aj starších používateľov – vďaka tomu, že horné držiaky potrebujú na zdvihnutie alebo klesnutie iba jemné potlačenie, čo je vďaka úchopom jednoduché. Vďaka rozšíreným koľajničkám na kolesá sú navyše vhodné aj pre bicykle so širšími kolesami a majú uzamknutie ako prevenciu proti krádeži.

676767

S jedinečnými stojanmi s belgickou pečaťou sa budú môcť detailne zoznámiť aj 3 samosprávne kraje, ktoré zvíťazia v kampani Do práce na bicykli. Ak porazia svojich súperov, získajú od spoločnosti Verhofsté, s.r.o., cyklistické stojany Type Gent, dohromady pre 12, 10 a 8 bicyklov.

Type Gent je robustný držiak na bicykle vyznačujúci sa mimoriadnou bezpečnosťou a extra odolnosťou. To z neho robí produkt, ktorý je účinný proti vandalom a vhodný na intenzívne použitie. Vďaka rozmerným podperám predných kolies sa koleso neupevňuje svorkou, a tak je chránené pred poškodením. Tento model sa vyrába v dvoch rozličných verziách umožňujúcich parkovanie bicykla so zdvihnutým predným kolesom alebo vo vodorovnej polohe. To ocenia majitelia všetkých typov bicyklov!

45646

 

ocibb, mm

zdieľať článok