Najlepšia ochrana pre váš bicykel!

_JLD9077

Cyklistika prispela výraznou mierou k udržaniu zdravého životného štýlu populácie. Rovnako to vníma aj partner našej kampane Do práce na bicykli, sieť cyklopredajní s profesionálnym poradenstvom, servisom a eshopom Terrabike.

Práve vďaka Terrabike získa desať jazdcov neodmysliteľnú súčasť každého cyklistu, ktorou je práve ochranný obal bicykla mKayak od značky Montone.

Keďže sa používanie bicykla stalo pravidelnou aktivitou v akomkoľvek počasí, skúsení cyklisti ocenia tento doplnok najmä v prípade, ak budú potrebovať uschovať bicykel kdekoľvek v interiéri, kde na to nemusia byť vytvorené vhodné podmienky.

Ak napríklad v práci nemáte k dispozícii bicyklové státie a lámete si hlavu nad tým, ako počas pracovnej doby bezpečne a hygienicky uskladniť bicykel, v Terrabike sme na túto situáciu pripravení! Riešením je použitie ochranných obalov Montone a ďalších doplnkov tejto kvalitnej českej značky.

_JLD7474

Ochranný obal Montone mKayak zabezpečí, aby v šatni, spoločných priestoroch či kancelárii nevzniklo znečistenie po rannej jazde mokrými cestami. Obal, samozrejme, môžete použiť aj doma, keď po návrate odkladáte bajk na balkón, chodbu alebo do pivnice.

Výhodou obalu Montone je jeho kompaktnosť a možnosť uskladnenia bicykla aj v malých bytoch a priestoroch, ktoré neponúkajú veľa možností uskladnenia. Obal mKayak alebo mBag pomôže tiež pri ochrane bicykla pred poveternostnými vplyvmi na balkóne. Skryje ho pred zrakmi nepovolaných návštevníkov vašich bytových pivníc. Obal tiež dokonale zachytí prípadné nečistoty, ak ste si cestu z práce skrátili po lesnej či poľnej cestičke.

_JLD8880

Obaly Montone sú malé a spratné. Nie je problém ich prenášať medzi prácou a domácnosťou. Sú vhodné pre všetky typy bicyklov, elektrobicykle nevynímajúc. Ani s bicyklami svojich ratolestí nemusíte bežať hneď do umyvárky. Pre detské bicykle sú určené modely s prívlastkom KIDS. Model mBag a mKayak PRO zas využijete pri preprave bicyklov na dovolenku na nosiči na ťažnom zariadení auta.

Niekoľko výhod a dôležitých informácií o ochrannom obale mKayak značky Montone:

 • Výhodou obalu je jeho jednoduché použitie a jednoduchá údržba.
 • Obal je vyrobený z pružného materiálu, vďaka ktorému je inštalácia na bicykel veľmi jednoduchá a rýchla.
 • Obal na bicykel mKayak je určený pre vnútorné (indoor) použitie.
 • Nie je určený pre prevoz bicyklov na nosičoch na ťažnom zariadení alebo na nosičoch umiestnených na streche automobilu! K týmto účelom slúži náš špeciálny obal na bicykel mBag a mKayakPRO. 

Technické parametre:

 • obal na cestné bicykle, trekingové bicykle, horské bicykle a elektrobicykle
 • určené pre veľkosť kolies 26 “- 29”
 • veľmi pružný a flexibilný materiál do všetkých strán (88% polyester, 12% spandex)
 • veľmi pružný široký lem
 • obal je možné prať v práčke pri teplote 30 °C
 • obal je možné sušiť v sušičke
 • obal na bicykel kryje aj prevodník a kľučky
 • udržuje okolia interiéru čisté od nečistôt z bicykla
 • obal je dodávaný v praktickom transportnom sáčku

mKayak-pink

Terrabike je e-shop a sieť predajní s cyklo sortimentom, ponúkajúci profesionálny servis a poradenstvo, venuje do súťaže Do práce na bicykli 10 takýchto praktických obalov na bicykel mKayak od značky Montone, aby ste zabezpečili maximálnu ochranu Vášho bicykla. Zároveň v súťaži jednotlivcov súťažíte o neobyčajný a originálny elektrický pohon Rubbee X, ktorý urobí z akéhokoľvek bicykla elektrobicykel na jeden klik, a to behom niekoľkých sekúnd. Terrabike takisto poskytol zľavové kupóny do e-shopu www.terrabike.sk všetkým aktívnym cyklistom, ktorí počas júna 2022  absolvujú potrebný počet jázd:

 • min. 10 jázd na bicykli – 4 % zľava z nákupu
 • min. 20 jázd na bicykli – 7 % zľava z nákupu
 • min. 30 jázd na bicykli – 10 % zľava z nákupu

Uvedené zľavy neplatia pre sortiment bicyklov a elektrických bicyklov. Na tie bude poskytnutá maximálna 3-% zľava pri všetkých úrovniach. Ponuka platí do 31. júla 2022.

Všetkým zapojeným účastníkom drží Terrabike palce, aby prekonali najmä samých seba! :)

Ochranný obal mKayak od značky Montone, Elektropohon Rubbee X a možnosť uplatnenia zľavových kupónov nájdete na www.terrabike.sk.

zdieľať článok